Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optometrist tools and equipment ] bij elkaar passen 252 producten.
Van de de Toebehorenlens van de hoge Precisieoptometrie van de de Krommingsradiant de Heersersmaat GD6502
| Index: | 1.49, 1.60 |
|---|---|
| Vertoning: | Digitaal |
| Verpakking Details: | Plastic Geval, Document Vakje |
JIANPENG de proef van de de Lens Vastgestelde 22pieces Lens van de Lens Vastgestelde Progressieve Optometrist van de Lensglazen Optische Proefkaders GLJ22ADD
| Randmateriaal: | Metaal |
|---|---|
| Lens: | mineraal |
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Aluminium |
Optometriekliniek en Optometrist ProefdieLens voor Oogtest wordt geplaatst, Proef Hoog Lensgeval glj8266-I, - kwaliteits Optische Lens
| Randmateriaal: | Metaal |
|---|---|
| Lens: | mineraal |
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Aluminium |
Optometrist Trial Lens Kit Met Aluminium Hoesje
| Rand: | Metaal |
|---|---|
| Lens: | Glas |
| Kleur van de rand: | Zilver/goud |
AC Lijst van het Motor de Elektrische Instrument, Oogmateriaallijst GD7006A
| Motor: | Grote machtsac motor |
|---|---|
| Lijstgrootte: | 90*46cm |
| Maximum Lading: | 65KGS |
Verwarmer 250W van het 140 van het het Examen de Oogmateriaal van het Graadoog Glazenkader
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Geschatte macht (het verwarmen draden): | 250W |
| Beschikbare Temperatuur: | 80°C-130°C |
Draagbaar Oogdiopter van de Spleetlamp ±7D Compensatie Medisch Kenmerkend Materiaal
| Type: | Oogmateriaal |
|---|---|
| Naam: | Draagbare Spleetlamp |
| Vergroting: | 10X, 16X |
Vt-5A van het het Weergevenmeetapparaat van Optometriephoropter van het de Nauwkeurigheids Oogmateriaal Hoog het Aluminiummateriaal voor Optische Winkel en Hospita
| Kleur: | wit en zwarte |
|---|---|
| Kwaliteit: | Hoogste-rangkwaliteit |
| Gebiedbevoegdheden: | +16.75D aan-19.00D |
De Optometrietoebehoren van de lenshouder voor 4pcs-Lenzen
| Materiaal: | houten |
|---|---|
| Lens: | -0.25, - 0,50, - 1,00 |
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | houten |
De gemotoriseerde van de de Lijstwit/Gepaste kleur van het Optometrieinstrument Norm van ISO GD7001
| Motor: | Grote machtsac motor |
|---|---|
| Lijstgrootte: | 40*48CM |
| Maximum Lading: | 65KGS |

