Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optometrist tools and equipment ] bij elkaar passen 252 producten.
Een de Rand ProefdieLens van het Rang266pcs Metaal met Leergeval wordt geplaatst, Glanzend Zilveren/Gouden Plateren, Glazenlens GPJ8266
| Rand: | Metaal |
|---|---|
| Lens: | glas |
| Randkleur: | Zilver/Goud |
Medische Chirurgische Penlight de Optometrietoebehoren van EMT
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Batterij: | 2 AMERIKAANSE CLUB VAN AUTOMOBILISTENbatterijen |
| Licht: | LEIDEN licht |
De plastic Toebehoren van de de Lenzenoptometrie van de Barraad Proef
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Lens: | 2 paren |
| Diopter: | +0,50 |
Optische Oogretinoscopy-Vastgestelde de Optometrietoebehoren van het Lensrek
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Lens: | 2 paren |
| Diopter: | +0,50 |
Oogretinoscopy-Vastgestelde de Optometrietoebehoren van het Lensrek
| Materiaal: | houten |
|---|---|
| Lens: | 4pcs |
| Diopter: | +4.00~+10.00 |
SS van de Reparatiehulpmiddelen van Optometrietoebehoren Optische de Tribune9pcs Buigtang en 6 Schroevedraaiers
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Plier: | 9pcs |
| Scewdriver: | 6PCS |
Het roestvrije staal SU304 verwarmde Ultrasone Schonere 3L voor Tandhulpmiddelen GD3706
| Capaciteit: | 3L |
|---|---|
| Macht: | 170W |
| Applictaion: | Oogglazenhorloge Jelwery |
Optisch Dwarshulpmiddel -0,25 van de Cilinderlens -0,50 Optometrietoebehoren
| Materiaal: | Glaslens |
|---|---|
| Lens: | 3PCS |
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Aluminium |
Kwaliteit Optische Universele Proeflens Bril Oogheelkundig Laboratorium Gereedschap Volledig Verstelbaar Lichtgewicht GD1101-I
| PD-bereik: | 48~80mm |
|---|---|
| Tempellengte: | 98~135mm |
| Hoogte neusbrug: | 0~14mm |
Automatic PD Eye Measurement Tool , PD Measuring Device AA Battery Power Supply
| PD Meting: | Binoculair/Monocular |
|---|---|
| VD het meten: | Beschikbaar |
| Automatisch schakel uit: | Beschikbaar |

