Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optometrist tools and equipment ] bij elkaar passen 252 producten.
615ml Tank GD3705A van het capaciteits de Digitale Ultrasone Schonere Roestvrije staal
| Capaciteit: | 615ml |
|---|---|
| Macht: | 30W |
| Applictaion: | Oogglazenhorloge Jelwery |
Navulbare Binoculaire Indirecte Oftalmoscoop YZ25C met LEIDENE Bol GD9503A
| Model: | GD9503A |
|---|---|
| Gebiedshoek: | 45°±5° |
| Regelbare Interpupillary-Afstand: | 52mm74mm |
Oogoftalmoscoop en Retinoscope 0.67m het Werk Afstand GD9505
| Model: | GD9505 |
|---|---|
| Retinoscope: | YZ24B |
| Het werk afstand: | 67cm |
De kenmerkende Reeks van Retinoscope en van de Oftalmoscoop, de Machine GD9505A van het Oogexamen
| Model: | GD9505A |
|---|---|
| Retinoscope: | 8B |
| Het werk afstand: | 67cm |
GD9601 strook Retinoscope, Retinoscope-Oftalmoscoop AC220V/110V-Macht
| Het werk afstand: | 1M |
|---|---|
| Strook: | 3mm20mm |
| Strookomwenteling: | 360° |
Cp-17B Draagbare Ultrasone Tand Schonere, Professionele Ultrasone Juwelenreinigingsmachine
| Materiaal: | roestvrije Steel&plastic |
|---|---|
| Tankgrootte: | 220x115x130mm |
| Frenquency: | 4000Hz |
1.5W van de LEIDENE Blocker Lamplay-out Glazen Verwerking
| model: | GD3302 |
|---|---|
| Lamp: | Geleide lamp |
| Macht: | 1.5w |
Weergave die Oog Autorefractometer met Keratometer analyseren
| Moitor: | Scherpe 7“ TFT LCD touch screen |
|---|---|
| Grafiek: | Automist |
| Printer: | gebouwd in printer 57mm |
Aluminiumtribune die Groevend Autolens Edger die 2.8mm boren inlassen
| Model: | GD3505 |
|---|---|
| Boordiameter: | 0.8~2.8mm |
| Aanvaardbare lens: | CR39, PC-lens |
CR39 het inlassen van de Optische Machine van de Lensboring 60w voor het Perforeren
| Model: | GD3504 |
|---|---|
| Boordiameter: | 0.8~2.8mm |
| Aanvaardbare lens: | CR39, PC-lens |

