Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optometrist tools and equipment ] bij elkaar passen 252 producten.
Oogpd Metingshulpmiddel GD8401, de Digitale Hoge Nauwkeurigheid van Pupilometer
| Efficiënte Metende Waaier: | binoculaire leerlingsafstand 45~82mm |
|---|---|
| De waaier van de oogversie: | 30cm~∞ |
| Vertoningsfout: | ≤0.5mm |
Licht van het de Metingshulpmiddel van de Keshilong Pupillary Afstand Brekings aan Hoornvlies GD8407
| Merknaam: | Keshilong |
|---|---|
| Model: | GD8407 |
| Kleur: | Wit |
5VA oftalmoscoop en Retinoscope-Kenmerkende Materiaal van de Halogeen het Navulbare Strook
| Het werk afstand: | 1M |
|---|---|
| Verlichtingsbron: | 3.6v, 2.6w-mini-halogeenlamp |
| Voeding: | AC 220V/50Hz of 110V/60Hz |
Draadloze communicatie van het Weergeventetser Bluetooth van Phoropter van het optometriemateriaal de Auto Digitale
| Model: | GD8803A |
|---|---|
| Cilinderas: | 0~180° (1°/5°) |
| PRISMA: | (Juiste 3 BU, 6 BU), (Verlaten 3 BD, bi 10) |
Mingsings cm-1900P Draadloos Ver Oogmateriaal 19 Duimvertoning 2m tot 7m het Werkafstand
| Het scherm: | 19“ |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Afstand: | 27m |
Vt-5A Optometrische Handphoropter, de Vorm van de het Materiaalvlinder van het Oogonderzoek
| Kleur: | wit/zwart voor optie |
|---|---|
| Toebehoren: | Dichtbij Puntstaaf, dichtbij Puntkaart, Behoudende Schroef, Bijkomend Vakje, Gezichtsschild, Hexagon |
| SPH: | +16.75D aan-19.00D |
400VA optisch Scherpend Materiaal, Optisch Auto het Water van Edger Nieuw het Voeden Systeem
| Lensdiameter: | 880mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
Vt-5E Handbediende Phoropter, de Oogmeting van de Materiaalprecisie
| Kleur: | Zwart of Wit voor optie |
|---|---|
| Kwaliteit: | Hoogste-rangkwaliteit |
| Gebiedbevoegdheden: | +16.75D aan-19.00D |
Het hoge Scherpende Materiaal van de Nauwkeurigheidslens, het Automatische Gewicht van Lensedger 49kg
| Lensdiameter: | 22~100mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
12.5X Lamp van de ooglens de Draagbare Spleet, Oogmateriaal 1 - 14mm Gescheurde Lengte
| Vergroting: | 6X, 10X, 16X, 25X, 40X |
|---|---|
| Ooglens: | 12.5X |
| Spleetlengte: | 114mm |

