Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optometrist tools and equipment ] bij elkaar passen 252 producten.
De Bar van het optometrieprisma plaatste hvb-22 Nice het Geval van de Bamboeopslag
| Materiaal: | Houten |
|---|---|
| Verticale diopter: | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 (totale 11 diopters). |
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Houten |
AC het Instrumentenlijst 40*48CM van de Motor Gemotoriseerde Optometrie
| Motor: | Grote machtsac motor |
|---|---|
| Lijstgrootte: | 40*48CM |
| Maximum lading: | 75kgs |
Binoculaire Éénogige Digitale Pupilometer met aa-Batterij
| PD Meting: | Binoculair/Monocular |
|---|---|
| VD het meten: | Beschikbaar |
| Automatisch schakel uit: | Beschikbaar |
CL-300 Optische lensmeter 0.01D Eénvoudige/continuum meten PD 0.1mm Printer voor keuze
| Minimumafdeling van PD: | 0.1mm |
|---|---|
| Metingswaaier: | 0 aan ±25D |
| Nauwkeurigheid: | ±0.12D |
De zwarte en Rode Eenheid van de Leer Oogstoel voor Twee Instrumenten Automatische Phoropter
| Het systeem van tabletcontraol: | naast verrichtingspaneel, kan het door tablet worden gecontroleerd |
|---|---|
| Automatisch bewegend phoropter wapen: | linkerzijde en recht |
| Aluminiumkolom: | beweging op en neer |
Oog Optische het Kaderverwarmer 500W van het oogexamen 100 Graad
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Geschatte macht (het verwarmen draden): | 250W |
| Beschikbare Temperatuur: | 80°C-130°C |
Lamp 0.2mm van de vergrotings5x Veterinaire Oogspleet Minium Spleetbreedte
| Model: | GD9103 |
|---|---|
| Toepassing: | Hospital&opticalwinkels |
| Lengte van Spleet: | 511mm |
Optische Autolens Edger 8 - 80mm Lensdiameter/Automatisch Emendatiesysteem
| Lensdiameter: | 880mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
Premiess Digitale Ultrasone Reinigingsmachine voor het Horloge GD3702B van Glazenjelwery
| Capaciteit: | 600ML |
|---|---|
| Macht: | 70 |
| Applictaion: | Oogglazenhorloge Jelwery |
GD3705 compact Grootte Ultrasoon Oogglas Schoner Opmerkelijk het Schoonmaken Effect
| Capaciteit: | 615ml |
|---|---|
| Macht: | 30W |
| Applictaion: | Oogglazenhorloge Jelwery |

