Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optical lens edger ] bij elkaar passen 287 producten.
JIANPENG van het het Aluminiumgeval van de optometrie Proeflens 40PCS van de de Kliniekoptometrie van het de Lens Vastgesteld Metaal Proef hoogst Duurzaam de Randmateriaal
| Randmateriaal: | Metaal |
|---|---|
| Lens: | mineraal |
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Aluminium |
Een Rang 232 PCs-Vastgestelde Metaal Rim Shiny Silver van de Optometrie het Proeflens/Gouden Plateren
| Rand: | Metaal |
|---|---|
| Lens: | glas |
| Randkleur: | Zilver/Goud |
Een de Rand ProefdieLens van het Rang266pcs Metaal met Leergeval wordt geplaatst, Glanzend Zilveren/Gouden Plateren, Glazenlens GPJ8266
| Rand: | Metaal |
|---|---|
| Lens: | glas |
| Randkleur: | Zilver/Goud |
-0.50 -0,75 de Optische Lens van het Prisma Vastgestelde Oogglas
| Lensmateriaal: | Glas |
|---|---|
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Aluminiumgeval |
| Diopter: | -0.25, -0.50, -0.75, -1.00 |
AC110V van de de Snijmachinelens van de schouwspellens de Snijmachine 120W
| Voltage:: | 220V/50Hz of 110V/60Hz |
|---|---|
| Productmacht: | 120WW |
| Verpakkingsgrootte:: | 280*235* 270mm |
Wieg-L800 het Auto Optische Lensometer Gekleurde de Lens van het 7 Duimscherm Meten
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | niet beschikbaar |
| Printer: | nr |
Volledig 360° Universeel Proefkaderub3 Type Lichtgewichtgd1101 van de Lensomwenteling
| PD Waaier: | 25~40mm |
|---|---|
| Tempellengte: | Regelbaar |
| De hoogte van de neusbrug: | 0~23mm |
De eenvoudige Kaders van het Ontwerp Proefoogglas, de Optische Proefmaterialen van het Kadertitanium
| PD Waaier: | 54~70mm |
|---|---|
| Materiaal: | Titaniumlegering en Plastiek |
| Regelbaar deel: | As/been/Neusstootkussen |
Stroom van de de Verwarmer2.0m/s Lucht van het temperaturen de Regelbare Optische Kader Rate With Heat Concentrator
| Macht van het verwarmen: | 480W |
|---|---|
| Het tarief van de luchtstroom: | 2.0m/s |
| Geschatte frequentie: | 50/60Hz |
De Ooginstrumenten GD3908 van Constant Temperature Optical Frame Heater
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Machtsclassificatie: | 600w |
| Geschatte macht (motor): | 6W |

