Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optical lens edger ] bij elkaar passen 287 producten.
Oog Optisch Regelbaar Titanium Universeel Proefkader
| PD Waaier: | 48~80mm (bedraag beide ogen) |
|---|---|
| Tempellengte: | 98~135mm |
| De hoogte van de neusbrug: | 0~14mm |
Glanzende Zilveren Met een laag bedekte Proeflens Vastgestelde Optometrie, Proeflensuitrusting 24.5mm Diameter
| Lens: | glas |
|---|---|
| Diameter: | 24.5mm |
| Type: | Rond plastiek |
De optische Universele Proeflengte van de Kadertempel 98 - 135mm volledig Regelbaar Ontwerp
| PD Waaier: | 24~40mm (elke kant), 48~80mm (bedraag beide ogen) |
|---|---|
| Tempellengte: | 98~135mm |
| De hoogte van de neusbrug: | 0~14mm |
Niet corrosieve Materiële Ooginstrumenten, Lens die Machine GD3600 groeven
| Lens: | CR39, Glaslenzen |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.65mm |
B Comité Type Automatische Lens Groover, Optisch Machinegd3600atg Model
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.6mm |
Excellent Precision Auto Lens Groover 1.5 - 11mm Lens Thickness 17*21*15cm
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.6mm |
Optometrist Trial Lens Kit Met Aluminium Hoesje
| Rand: | Metaal |
|---|---|
| Lens: | Glas |
| Kleur van de rand: | Zilver/goud |
JIANPENG de proeflens plaatste de Plastic Optische Proeflens van 266 PCs Vastgestelde Lichtgewicht met Aluminiumgeval Gediplomeerd FDA
| Rand: | Plastiek |
|---|---|
| Randkleur: | Rood/Zwarte |
| Gevalmateriaal: | Alumium |
Optische laboratorium Hydrophobic Blokkerende Stootkussens, Lens Blokkerende Stootkussens Lichtgewicht
| Qty: | 1000Pcs/Roll |
|---|---|
| Dichtheid: | Hydrophobic |
| Stootkussenskleur: | donkerblauw |
Glanzende Zilveren Lens die Machine, Autolens Groover 0.65mm groeven Groefbreedte
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.65mm |

