Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optical lens edger ] bij elkaar passen 287 producten.
De klassieke Brede Waaier van Phoropter van de Verschijningsoptometrie van Hulplenscombinaties
| Kleur: | wit en zwarte |
|---|---|
| Kwaliteit: | Hoogste-rangkwaliteit |
| Gebiedbevoegdheden: | +16.75D aan-19.00D |
Lichtblauwe van de de Dialens van Kleuren Oogtoebehoren Anti de Stootkussensgd0800 Reeks
| Qty: | 1000Pcs/Roll |
|---|---|
| dichtheid: | Regelmatig |
| Stootkussenskleur: | Lichtblauw |
Verbeterde Dichtheidsoptometrist Tools, het Blokkeren Stootkussens Optische Compacte Grootte
| Qty: | 1000Pcs/Roll |
|---|---|
| dichtheid: | Verbeterd |
| Stootkussenskleur: | rood |
Anti Slide Optometry Accessories Lens Blocking Pads GD0803 For Premium Coating Lens
| Qty: | 1000Pcs/Roll |
|---|---|
| dichtheid: | Verbeterd |
| Stootkussenskleur: | Transparant |
Van de hete de Verwarmer LEIDENE van het Lucht Optische Kader de Controleontwerp GD3901 Vertoningstemperatuur
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Geschatte macht (het verwarmen draden): | 450W |
| Beschikbare Temperatuur: | 70°C-130°C |
Van gelijkstroom of van de Wisselstroom Optische Draagbare Lensmeter ±25D de Metingswaaier van Lensometer
| Model: | GD6204 |
|---|---|
| Eyeiecenadruk: | +-5D |
| Topmacht: | 0D~+-25D |
Njc-6A Hand Binnenlezingstype Lensometer AC van Lensmeter en gelijkstroom-Lenscompensatie
| Model: | GD6208 |
|---|---|
| Maatregelenwaaier: | -25D~+25D |
| Ooglens die waaier concentreert: | -5D~+5D |
Digitale automatische lensmeter PD UV Anti Blue Ray Lens meting
| Monitortype: | Kleurrijk touch screen |
|---|---|
| PD&UV&Printer: | Inbegrepen |
| Progressieve lens: | Meetbaar |
Erkent het Optische Lensometer Regelbare Gevoelige LCD Automatische Touche screen van jd-2000B XINYUAN Progressieve Lens GD6023
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | zonder |
De optische Lensometer-Progressieve Meetbare Lens van de Geheugenfunctie Gebouwd in de UV Regelbare Vertoning GD6031 van het Meetapparaattouche screen
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | Met |

