Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optical trial frame ] bij elkaar passen 287 producten.
2.0mm Optische de Refractometer Automist van de Leerlings Thermische Druk
| Moitor: | 5.7 het“ TFT-scherm |
|---|---|
| Printer: | Thermische Printer |
| Grafiek: | Automist |
5.7“ TFT-het Scherm Optische Refractometer Auto het Vinden Regelbare Schuine stand
| Moitor: | 5.7 het“ TFT-scherm |
|---|---|
| Grafiek: | Automist |
| Printer: | Thermische Printer |
De moderne Eenheid van de Ontwerp Optische Stoel, Oogonderzoekseenheid met LEIDENE Lamp
| Modelnummer: | GD7501 |
|---|---|
| Eenheidsgrootte: | 1200*1100*1900mm |
| Lijstgrootte: | 400*490*100mm |
500W Type van de Schuine rand Oppoetsende Verwerking van Edger van de machts het Optische Lens voor CR39-Glaslenzen
| Lensdiameter: | 22~100mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
B Comité Type Automatische Lens Groover, Optisch Machinegd3600atg Model
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.6mm |
Premie Optische Lens Groover 0 - 0.7mm Groefdiepte FDA Goedgekeurde GD3601B
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.6mm |
35wv het optische Malende Autohandboek van Lensedger voor Glazenwinkels
| Garantie: | 1year |
|---|---|
| model: | GD3101A |
| Verpakkingsdimensie: | 41*27*30cm |
Ce plaatste Bifocale Optische Blocker van de Lenslay-out
| model: | GD3302B |
|---|---|
| Macht: | 1.5w |
| Bifocale lens: | kan worden geplaatst |
De verbeterde van de de Dialens van Tools Optical Anti van de Dichtheidsoptometrist Blokkerende Stootkussens
| Qty: | 1000Pcs/Roll |
|---|---|
| Dichtheid: | Verbeterd |
| Stootkussenskleur: | Rood |
Optische Digitale Pd Pd van de Heersers23a 12v LCD Optometrie Meter
| PD Meting: | Binoculair/Monocular |
|---|---|
| VD het meten: | Beschikbaar |
| Automatisch schakel uit: | Beschikbaar |

