Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optical trial frame ] bij elkaar passen 287 producten.
CR39 de Lens Edgers sjg-800 van Patternless van glaslenzen Duurzaam met Scanner
| Lensdiameter: | 22~100mm |
|---|---|
| Wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
Niet corrosieve Materiële Ooginstrumenten, Lens die Machine GD3600 groeven
| Lens: | CR39, Glaslenzen |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.65mm |
Excellent Precision Auto Lens Groover 1.5 - 11mm Lens Thickness 17*21*15cm
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.6mm |
Adjustable Groove Position Optical Lens Groover For CR39 And Glass Lenses GD3601A
| Lens: | CR39, Glas |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.65mm |
Optische laboratorium Hydrophobic Blokkerende Stootkussens, Lens Blokkerende Stootkussens Lichtgewicht
| Qty: | 1000Pcs/Roll |
|---|---|
| Dichtheid: | Hydrophobic |
| Stootkussenskleur: | donkerblauw |
Verbeterde Dichtheidsoptometrist Tools, het Blokkeren Stootkussens Optische Compacte Grootte
| Qty: | 1000Pcs/Roll |
|---|---|
| dichtheid: | Verbeterd |
| Stootkussenskleur: | rood |
Dubbele Automatische de Lens Scherpende Machine van de Wielhouder voor Lens die GD3100 beëindigen
| Wielhouder: | Dubbele Houder |
|---|---|
| Macht: | AC 60W |
| Wieltype: | 35mm wiel, ruw, fijn & V; |
35mm Wieltype Auto Oog de Instrumentence Volgzame GD3105 van Lensedger
| Wielhouder: | Dubbele Houder |
|---|---|
| Macht: | AC 60W |
| Wieltype: | 35mm wiel, ruw, fijn & V; |
Optisch de Dekkingsontwerp GD3104B van Edger Alumimum van de Instrumenten Autolens
| Linkerwiel: | 180# ruwe vlakte |
|---|---|
| Juist Wiel: | 240# eindigen & V |
| GD3104B: | PLASTIC DEKKING |
Njc-4 het hand Draagbare Optische Lensometer Externe Type die van Lensmeter Witte Kleur 2 aa-batterijen GD6202 lezen
| Vermogensklasse: | 0~±20.00D |
|---|---|
| PRISMA: | 0~5△, stap 1△ |
| Lezing: | Extern Type |

