Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optical trial frame ] bij elkaar passen 287 producten.
Digitale ultrasone reiniger voor thuisgebruik 3,5L voor horloges / brillen en monturen GD3710
| capaciteit: | 800ml |
|---|---|
| Kracht: | 48W |
| Aanvraag: | Oogglasjes Kijk Jelwery |
De binnentoebehoren van de Lijnoptometrie voor Half Randkader 8pcs per Pak
| Diameter 0.5mm: | 20m |
|---|---|
| Diameter 0,6: | 20m |
| Diameter 0,47: | 10m |
Automatic PD Eye Measurement Tool , PD Measuring Device AA Battery Power Supply
| PD Meting: | Binoculair/Monocular |
|---|---|
| VD het meten: | Beschikbaar |
| Automatisch schakel uit: | Beschikbaar |
Het optische UVmeetapparaat die van Lensometer PD Optische Lensometer met LCD van de 7 Duimaanraking het Scherm GD6038/GD6038A meten
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | Facultatief |
FA-6500 Optische Refractometer 5,7 het“ Tiltable LCD van de Kleurenaanraking Scherm GD8907
| Modelnummer: | FA-6500 |
|---|---|
| Metingsnauwkeurigheid: | 0.25D |
| Sphwaaier: | -20.00D-+20.00D |
400VA optisch Scherpend Materiaal, Optisch Auto het Water van Edger Nieuw het Voeden Systeem
| Lensdiameter: | 880mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
SS van de Reparatiehulpmiddelen van Optometrietoebehoren Optische de Tribune9pcs Buigtang en 6 Schroevedraaiers
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Plier: | 9pcs |
| Scewdriver: | 6PCS |
Erkent het Optische Lensometer Regelbare Gevoelige LCD Automatische Touche screen van jd-2000B XINYUAN Progressieve Lens GD6023
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | zonder |
Het regelbare Optische Gevoelige LCD Touche screen van Lensometer met Printer GD6023A
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | Met |
De optische Lensometer-Progressieve Meetbare Lens van de Geheugenfunctie Gebouwd in de UV Regelbare Vertoning GD6031 van het Meetapparaattouche screen
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | Met |

