Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optical pd meter ] bij elkaar passen 293 producten.
Vt-5C Optometrie Phoropter 19mm Efficiënt Meetapparaat PD 48 tot 80mm van het Gebieds van Weergeven Handweergeven
| Kleur: | Zwart of Wit voor optie |
|---|---|
| Kwaliteit: | Hoogste-rangkwaliteit |
| Gebiedbevoegdheden: | +16.75D aan-19.00D |
Weergave die Oog Autorefractometer met Keratometer analyseren
| Moitor: | Scherpe 7“ TFT LCD touch screen |
|---|---|
| Grafiek: | Automist |
| Printer: | gebouwd in printer 57mm |
Van de Lensedger van 400VA Patternless Optische Auto de Lens Scherpende Machine
| Lensdiameter: | 22~100mm |
|---|---|
| Wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
Het optische Mini 3,5 Duimlcd Scherm Autolensmeter voor 90mm Lens
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Niet beschikbaar |
| Drukker: | - Nee. |
Optische Proeflens Brilmontuur-Aluminium Materiaal GD1108A, Super Lichtgewicht Optometrie Brilmontuur (PD: 48-70) Vijf Kleuren, Pak van Zes
| Zeer bezorgde chemische stof: | GEEN |
|---|---|
| Geslacht: | Uniseks |
| Framemateriaal: | Aluminium |
Kwaliteit Optische Universele Proeflens Bril Oogheelkundig Laboratorium Gereedschap Volledig Verstelbaar Lichtgewicht GD1101-I
| PD-bereik: | 48~80mm |
|---|---|
| Tempellengte: | 98~135mm |
| Hoogte neusbrug: | 0~14mm |
Erkent het Optische Lensometer Regelbare Gevoelige LCD Automatische Touche screen van jd-2000B XINYUAN Progressieve Lens GD6023
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | zonder |
Het regelbare Optische Gevoelige LCD Touche screen van Lensometer met Printer GD6023A
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | Met |
Optische Lensometer 5,6 Nauwkeurigheid van de Monitor Optische Lensometer 0.01D van Duim de Regelbare TFT LCD met Alumiunm-Geval
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | Met |
Optische Lensmeter met 7 duimlcd het Menuontwerp van Lensometer van de Vertonings0.01d Nauwkeurigheid Optisch met Aluminiumgeval
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | Met |

