Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optical pd meter ] bij elkaar passen 293 producten.
1.5m van de de Lamp Optische Grafiek van het Afstandshalogeen de Projectorafstandsbediening
| Projectieafstand: | 2~7m |
|---|---|
| Aantal grafieken: | 50 grafieken en 38 maskers |
| Proectionvergroting: | 30X (5M) |
Auto Handnadruk Optische Refractometer met het Overhellen van LCD Monitor
| Moitor: | 7 het“ TFT-scherm |
|---|---|
| Grafiek: | Automist |
| Printer: | het document van auto-besnoeiingsgegevens |
2.0mm Optische de Refractometer Automist van de Leerlings Thermische Druk
| Moitor: | 5.7 het“ TFT-scherm |
|---|---|
| Printer: | Thermische Printer |
| Grafiek: | Automist |
5.7“ TFT-het Scherm Optische Refractometer Auto het Vinden Regelbare Schuine stand
| Moitor: | 5.7 het“ TFT-scherm |
|---|---|
| Grafiek: | Automist |
| Printer: | Thermische Printer |
De moderne Eenheid van de Ontwerp Optische Stoel, Oogonderzoekseenheid met LEIDENE Lamp
| Modelnummer: | GD7501 |
|---|---|
| Eenheidsgrootte: | 1200*1100*1900mm |
| Lijstgrootte: | 400*490*100mm |
500W Type van de Schuine rand Oppoetsende Verwerking van Edger van de machts het Optische Lens voor CR39-Glaslenzen
| Lensdiameter: | 22~100mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
Plastiek/Glas de Machts Compacte Grootte GD3600A van Groover 80W van de Lenzen Optische Lens
| Lens: | CR39, Glas, PC-lenzen |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.65mm |
B Comité Type Automatische Lens Groover, Optisch Machinegd3600atg Model
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.6mm |
Premie Optische Lens Groover 0 - 0.7mm Groefdiepte FDA Goedgekeurde GD3601B
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.6mm |
Stroom van de de Verwarmer2.0m/s Lucht van het temperaturen de Regelbare Optische Kader Rate With Heat Concentrator
| Macht van het verwarmen: | 480W |
|---|---|
| Het tarief van de luchtstroom: | 2.0m/s |
| Geschatte frequentie: | 50/60Hz |

