Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optical pd meter ] bij elkaar passen 293 producten.
Volledig 360° Universeel Proefkaderub3 Type Lichtgewichtgd1101 van de Lensomwenteling
| PD Waaier: | 25~40mm |
|---|---|
| Tempellengte: | Regelbaar |
| De hoogte van de neusbrug: | 0~23mm |
Van de de Premie Auto Optisch Refractometer van RM9000 Mingsing Ce FDA Gediplomeerde GR8901/GRK8901 van Keratometer
| GR8901: | zonder Keratometer |
|---|---|
| GRK8901: | met Keratometer |
| Sphwaaier: | -20.00D-+20.00D |
Navulbaar Anti Blauw van het de Lensmeetapparaat van 400nm UVhev Licht van de de Interfacelast van USB de Indicatorlicht
| Schakelaar: | Schakel wanneer gebruiksbatterijen in |
|---|---|
| USB-Interface: | externe machtsinterface |
| Het licht van de lastenindicator: | Rood indicatorlicht in binnen het laden van ster en groen indicatorlicht |
Van de hete de Verwarmer LEIDENE van het Lucht Optische Kader de Controleontwerp GD3901 Vertoningstemperatuur
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Geschatte macht (het verwarmen draden): | 450W |
| Beschikbare Temperatuur: | 70°C-130°C |
400VA optisch Scherpend Materiaal, Optisch Auto het Water van Edger Nieuw het Voeden Systeem
| Lensdiameter: | 880mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
Het Optische Kader Heater Rated Frequency 50/60Hz GD3903A van de metaaldekking 580W
| Macht van het verwarmen: | 580W |
|---|---|
| Het tarief van de luchtstroom: | 4m/s |
| Geschatte frequentie: | 50/60Hz |
SS van de Reparatiehulpmiddelen van Optometrietoebehoren Optische de Tribune9pcs Buigtang en 6 Schroevedraaiers
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Plier: | 9pcs |
| Scewdriver: | 6PCS |
Glanzende Zilveren Met een laag bedekte Proeflens Vastgestelde Optometrie, Proeflensuitrusting 24.5mm Diameter
| Lens: | glas |
|---|---|
| Diameter: | 24.5mm |
| Type: | Rond plastiek |
Oogheelkundige Stoel Unit Multifunctionele Combinatie Tafel Stoel Unit GD7511
| Modelnummer: | GD7511 |
|---|---|
| Eenheidsgrootte: | 1200*1100*1900mm |
| Tabelmaat: | 400*490*100mm |
Optische Autolens Edger 8 - 80mm Lensdiameter/Automatisch Emendatiesysteem
| Lensdiameter: | 880mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |

