Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ ophthalmic instruments ] bij elkaar passen 288 producten.
Mingsings cm-1900P Draadloos Ver Oogmateriaal 19 Duimvertoning 2m tot 7m het Werkafstand
| Het scherm: | 19“ |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Afstand: | 27m |
Optische Oogretinoscopy-Vastgestelde de Optometrietoebehoren van het Lensrek
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Lens: | 2 paren |
| Diopter: | +0,50 |
Oogretinoscopy-Vastgestelde de Optometrietoebehoren van het Lensrek
| Materiaal: | houten |
|---|---|
| Lens: | 4pcs |
| Diopter: | +4.00~+10.00 |
Optisch Dwarshulpmiddel -0,25 van de Cilinderlens -0,50 Optometrietoebehoren
| Materiaal: | Glaslens |
|---|---|
| Lens: | 3PCS |
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Aluminium |
Kwaliteit Optische Universele Proeflens Bril Oogheelkundig Laboratorium Gereedschap Volledig Verstelbaar Lichtgewicht GD1101-I
| PD-bereik: | 48~80mm |
|---|---|
| Tempellengte: | 98~135mm |
| Hoogte neusbrug: | 0~14mm |
Bak-810 GD8906 het Optische Gebruikersvriendelijke Ontwerp van het Refractometer Snelle Autoaftasten
| GR8906: | Autorefractometer |
|---|---|
| GR8906A: | Autorefractometertouch screen |
| GRK8906: | Autorefractometer/Keratometer |
Vt-5B Handoptometrie Phoropter Minus de Dwarscilinder van Cilinderlenzen ±0.25D
| Kleur: | Zwart of Wit voor optie |
|---|---|
| Kwaliteit: | Hoogste-rangkwaliteit |
| Gebiedbevoegdheden: | +16.75D aan-19.00D |
Tafel Rotatiebereik 260 graden Lampvermogen 16W Y-vorm Tafel voor drie instrumenten 150 kg Laadvermogen Optioneel stoel Kleur
| Eenheidsgrootte: | 1100*1120*2100mm |
|---|---|
| Lijstgrootte:: | 440*550mm |
| De waaier van de lijstomwenteling: | 260 Graad |
GD7524A Oogheelkundige Stoelunit Met Tafel Voor Eén Instrumentarm Verstelbaar Links & Rechts
| Eenheidsgrootte: | 1060x980x1710mm |
|---|---|
| Tabelmaat: | 1060x490mm |
| Tafelrotatiebereik: | 90 graden |
GD7523 Oogheelkundige Stoelunit Met Tafel Voor Eén Instrumentarm & Tafel Verstelbaar
| Eenheidsgrootte: | 119x169x173cm |
|---|---|
| Tabelmaat: | 107x50cm |
| Tafelrotatiebereik: | 90 graden |

