Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ ophthalmic instruments ] bij elkaar passen 288 producten.
Vt-5A Optometrische Handphoropter, de Vorm van de het Materiaalvlinder van het Oogonderzoek
| Kleur: | wit/zwart voor optie |
|---|---|
| Toebehoren: | Dichtbij Puntstaaf, dichtbij Puntkaart, Behoudende Schroef, Bijkomend Vakje, Gezichtsschild, Hexagon |
| SPH: | +16.75D aan-19.00D |
De zwart-witte Optometrie Phoropter verzegelde volledig Visiemeetapparaat GD8704
| Kleur: | Zwart of Wit voor optie |
|---|---|
| Kwaliteit: | Hoogste-rangkwaliteit |
| Gebiedbevoegdheden: | +16.75D aan-19.00D |
GD8706 de Vingertopaanpassing van optometriephoropter voor GebiedVermogenssturing
| Kleur: | wit en zwarte |
|---|---|
| Kwaliteit: | Hoogste-rangkwaliteit |
| Gebiedbevoegdheden: | +16.75D aan-19.00D |
Volledig 360° Universeel Proefkaderub3 Type Lichtgewichtgd1101 van de Lensomwenteling
| PD Waaier: | 25~40mm |
|---|---|
| Tempellengte: | Regelbaar |
| De hoogte van de neusbrug: | 0~23mm |
Kleurrijke Universele Proefkaderabs Injectie Materiële hoogst Duurzame GD1104
| PD: | 56, 58, 60, 62, 64, 66MM voor Optie |
|---|---|
| Kleur: | Grijze color&colorful voor optie |
| Materiaal: | ABS Injectie |
Lichtblauwe van de de Dialens van Kleuren Oogtoebehoren Anti de Stootkussensgd0800 Reeks
| Qty: | 1000Pcs/Roll |
|---|---|
| dichtheid: | Regelmatig |
| Stootkussenskleur: | Lichtblauw |
Navulbare Oogmateriaaloftalmoscoop met Aluminiumgeval GD9501
| Model: | GD9501 |
|---|---|
| Verlichtingsvorm: | Grote Vlek, Middenvlek, Kleine Vlek, Vrij Rood |
| Diopter compensatie: | 0 ±1 ±2 ±3 ±4 ±5 ±6 ±8 ±10 ±12 ±16 ±20 -25 -35D |
XINYUAN optische Refractometer PD 4585mm Grootte 2mm van de auto-Metings Min. Leerling voor Oogmeetapparaat GR8904
| GR8904: | zonder Keratometer |
|---|---|
| Sphwaaier: | -20.00D-+20.00D |
| Het scherm: | 5,7 duim TFT LCD |
Automatische Geautomatiseerde Optometrie Phoropter 10,4 Duimlcd Compact Ontwerp
| Model: | GD8804 |
|---|---|
| Cilinderas: | 0~180° (1°/5°) |
| PRISMA: | 0~20 |
Draadloze communicatie van het Weergeventetser Bluetooth van Phoropter van het optometriemateriaal de Auto Digitale
| Model: | GD8803A |
|---|---|
| Cilinderas: | 0~180° (1°/5°) |
| PRISMA: | (Juiste 3 BU, 6 BU), (Verlaten 3 BD, bi 10) |

