Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ auto lens groover ] bij elkaar passen 287 producten.
de Optometrie 430nm 4mm de Blauwe Lichte Blauwe lichte golflengte 430nm Zichtbare lichte 550nm van 5V 2A gelijkstroom van het Lensmeetapparaat
| Minimale testdiameter: | 4mm |
|---|---|
| Gewicht: | rond 500g |
| Purper Licht: | piekgolflengte 395nm |
AC220V elektronische Uv Ultraviolette van het Lensmeetapparaat 20W Antistralingsdetector
| Functie 1: | Uv-400 ultraviolent-weerstandstest |
|---|---|
| Functie 2: | anti-radiation test |
| Grootte: | 12*28*17cm |
Opgezette meer magnifier woont in de lezing van deze tekens voor Lenstype de Tekens van identiteitskaart en Toegevoegde Pwower-LEIDENE bollen bij
| Macht: | 5V/2A gelijkstroom-Voeding |
|---|---|
| Afmeting: | 220*220*360mm |
| Gewicht: | 0.8kgs |
Bak-810 GD8906 het Optische Gebruikersvriendelijke Ontwerp van het Refractometer Snelle Autoaftasten
| GR8906: | Autorefractometer |
|---|---|
| GR8906A: | Autorefractometertouch screen |
| GRK8906: | Autorefractometer/Keratometer |
Refractometer van BAK de -800 Geautomatiseerde Keratometer met de Monitor van 5,7 Duimtft lcd
| Maatregelenmodel 1: | refractometrie |
|---|---|
| Model 2: | keratometer |
| Model 3: | Substraatkromming van contactlens |
Het gebruikersvriendelijke Materiaal van de Touch screenoptometrie de Monitor van 8 Duimtft lcd
| Maatregelenmodel 1: | refractometrie |
|---|---|
| Model 2: | keratometer |
| Model 3: | Substraatkromming van contactlens |
Universele Volgzame Proef de Glazenkaders van Ce, het Optische Proefgewicht Brige, leiden, As, Regelbaar Neusstootkussen van het Lenskader 61g
| Regelbaar deel: | Brige, leiden, As, Neusstootkussen |
|---|---|
| DIY-Levering: | Metaalbewerkend |
| Max. lading: | 5 paren van proeflens |
Optisch de Refractometer Oogmateriaal van FA -6500A XINYUAN de Monitor van 7 Duimtft lcd
| Maatregelenmodel 1: | refractometrie |
|---|---|
| Model 2: | keratometer |
| Model 3: | Substraatkromming van contactlens |
De Optische Refractometer van Ce FDA met de Monitor van TFT LCD van Keratometer en van 6,4 Duim
| Maatregelenmodel 1: | refractometrie |
|---|---|
| Model 2: | keratometer |
| Model 3: | Substraatkromming van contactlens |
Met Lade voor Proeflensreeks bewaar Ruimte Oogstoeleenheid voor Één Liftable Elektrische stoel GD7506 van het Instrumentenwapen
| Lijst: | Voor 1 instrument |
|---|---|
| Stoel Beweegbare afstand: | 17cm |
| Wapenroerend goed: | 17cm |

