Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ auto lens groover ] bij elkaar passen 287 producten.
JIANPENG de proeflens plaatste de Plastic Optische Proeflens van 266 PCs Vastgestelde Lichtgewicht met Aluminiumgeval Gediplomeerd FDA
| Rand: | Plastiek |
|---|---|
| Randkleur: | Rood/Zwarte |
| Gevalmateriaal: | Alumium |
Dubbele Automatische de Lens Scherpende Machine van de Wielhouder voor Lens die GD3100 beëindigen
| Wielhouder: | Dubbele Houder |
|---|---|
| Macht: | AC 60W |
| Wieltype: | 35mm wiel, ruw, fijn & V; |
AC Scherpende Machine van de Motor de Optische Lens, GD3106-Aangepaste de Machine van Lensedger
| Wielhouder: | Dubbele Houder |
|---|---|
| Macht: | AC 60W |
| Wieltype: | 35mm wiel, ruw, fijn & V; |
XINYUAN autorefractometer Oogautorefractor Keratometer 5,7 duim TFT LCD VD 0mm, 12mm, 13.75mm
| GR890: | zonder Keratometer |
|---|---|
| GRK8900: | met Keratometer |
| Sphwaaier: | -20.00D-+20.00D |
JIANPENG van het het Aluminiumgeval van de optometrie Proeflens 40PCS van de de Kliniekoptometrie van het de Lens Vastgesteld Metaal Proef hoogst Duurzaam de Randmateriaal
| Randmateriaal: | Metaal |
|---|---|
| Lens: | mineraal |
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Aluminium |
Gemakkelijk draag Optometrie de Proeflens 158 PCs Nauwkeurige Optische Lenstoebehoren plaatste: Zwarte, PH, Spleet, Berijpt Rood,
| Randmateriaal: | Metaal |
|---|---|
| Lens: | mineraal |
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Aluminium |
266PCS plastic Lichtgewicht Proef het Leergeval van het Lensgeval, Rood/Zwart Injectiekader 26mm GPS8266
| Rand: | Plastiek |
|---|---|
| Randkleur: | Rood/Zwarte |
| Gevalmateriaal: | leer |
Auto Elektronische Refractometer Optische Refractometer 5,7 Duimkleur LCD FA-6800K
| FA-6800K: | GRK8913 met Keratometer |
|---|---|
| Het scherm: | 5,7 duim TFT LCD |
| SPH: | -20D~+20D |
De Premie Autokeratometer Ce Gediplomeerd FDA van KR9600 Mingsing van het 7 Duimtouche screen
| GR8917: | zonder Keratometer |
|---|---|
| GRK8917: | met Keratometer |
| Sphwaaier: | -20.00D-+20.00D |
FDA-Aluminiumgeval -1,00 Facultatieve Oogglaslens
| Lensmateriaal: | Glas |
|---|---|
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Aluminiumgeval |
| Diopter: | -0.25, -0.50, -1.00 |

