Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ auto lens groover ] bij elkaar passen 287 producten.
-0.50 -0,75 de Optische Lens van het Prisma Vastgestelde Oogglas
| Lensmateriaal: | Glas |
|---|---|
| COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING: | Aluminiumgeval |
| Diopter: | -0.25, -0.50, -0.75, -1.00 |
Optische Blocker van de Winkellay-out Lens Centreermachine met LEIDENE Lamp
| model: | GD3300 |
|---|---|
| Lamp: | Geleide lamp |
| Macht: | AC 10W |
Ce plaatste Bifocale Optische Blocker van de Lenslay-out
| model: | GD3302B |
|---|---|
| Macht: | 1.5w |
| Bifocale lens: | kan worden geplaatst |
De verbeterde van de de Dialens van Tools Optical Anti van de Dichtheidsoptometrist Blokkerende Stootkussens
| Qty: | 1000Pcs/Roll |
|---|---|
| Dichtheid: | Verbeterd |
| Stootkussenskleur: | Rood |
De binoculaire aa-Batterijauto sloot Digitale PD Meter voor Leerlingsafstand af
| PD Meting: | Binoculair/Monocular |
|---|---|
| VD het meten: | Beschikbaar |
| Automatisch schakel uit: | Beschikbaar |
31 Auto de Grafiekprojector van grafiekenrotable met Halogeen LEIDENE Lamp
| Projectieafstand: | 2.07m |
|---|---|
| Aantal grafieken: | 31 |
| Proectionvergroting: | 30X (5M) |
LEIDENE van het de Lensmeetapparaat van FDA van Fotochromische de Lichte jaren '60 Timingsjaren '30
| Draai van automatisch: | 240S |
|---|---|
| Timingsfunctie: | jaren '30, jaren '60, |
| Eenheid G.w: | 0.4kg |
Draagbaar de alu-Legering van de Spleetlamp ml-5S1 het Dragen Geval, met zwart-witte kleuren Objectieve Lens: 1X
| Microscooptype: | Convergerende Stereoscoop |
|---|---|
| Objectieve vergroting: | DRIE vergrotingen van de stappentrommel |
| Ooglens: | 10X, 16X |
3 in 1 Postleiden van de Lensinspectie backlight en Regelbare hoog-vergrotings de lens helden Meetapparaat van de basis het Progressieve Lens over
| Macht: | 5V/2A gelijkstroom-Voeding |
|---|---|
| Afmeting: | 230*150*320mm |
| Gewicht: | 1.65kgs |
Van de de Premie Auto Optisch Refractometer van RM9000 Mingsing Ce FDA Gediplomeerde GR8901/GRK8901 van Keratometer
| GR8901: | zonder Keratometer |
|---|---|
| GRK8901: | met Keratometer |
| Sphwaaier: | -20.00D-+20.00D |

