Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ retinoscope and ophthalmoscope set ] bij elkaar passen 287 producten.
XINYUAN FA-6100 Autorefractometer, Oogmateriaal met Keratometer 5,7“ het scherm van TFT LCD van de kleuren Thermische Printer
| FA-6100: | GR8905 zonder Keratometer |
|---|---|
| FA-6100A: | GRK8905 met Keratometer |
| Sphwaaier: | -20.00D-+20.00D |
480W macht het Verwarmen van het de Warmere, Hete Luchtoogglas van het Schouwspelkader het Kaderverwarmingstoestel
| Macht van het verwarmen: | 480W |
|---|---|
| Het tarief van de luchtstroom: | 2.0m/s |
| Geschatte frequentie: | 50/60Hz |
Ceramisch het Verwarmen Schouwspelkader Heater Cost Effective FDA Verzekerde GD3900A
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Geschatte macht (het verwarmen draden): | 500W |
| Beschikbare Temperatuur: | 80°C-130°C |
Plastic Oogglaskader Heater Optical Eyeglass Heating Machine GD3900B
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Geschatte macht (het verwarmen draden): | 500W |
| Beschikbare Temperatuur: | 80°C-130°C |
Verwarmingstoestel van het hoge Prestaties het Optische Kader, het Verwarmingstoestel van de Oogglaslens met Ce-Steun GD3902
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Geschatte macht (het verwarmen draden): | 450W |
| Beschikbare Temperatuur: | 70°C-130°C |
XINYUAN FA-6000A 5,6 LCD van de duimkleur de Optische Controle van de Refractometer16kgs Één Hand met Thermische Printer
| GR8903: | zonder Keratometer |
|---|---|
| Sphwaaier: | -20.00D-+20.00D |
| Het scherm: | 5,7 duim TFT LCD |
De Autorefractometer FA-6100K Keratometer van XINYUAN 7 duimlcd het Scherm binnen gebouwde printer AUTOpd meting GRK8905
| Modelnummer: | FA-6100K (GRK8905) |
|---|---|
| Vertoning: | 7inch LCD het Scherm |
| SPH: | -20D~+20D |
LCD Vision Chart Monitor Auto Chart Projector 23 Inch Display Panel GD8603
| Model: | GD8603 |
|---|---|
| Comité: | 23inch |
| Pixelhoogte: | 0.2715mm |
PD 58 - 66mm de Universele Proef Groene Kleur GD1106A van de Kader Nauwkeurige Meting
| Kleur: | Groen, roze |
|---|---|
| Rand: | Volledige Rand |
| Doos: | 5pcs in één doos |
1.5 - 7m Werk Afstand Visus Projector Digitale Visuskaart
| Projectieafstand: | 1.5-7m |
|---|---|
| Aantal grafieken: | 30 |
| Beschermingsvergroting: | 30X |

