Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ retinoscope and ophthalmoscope set ] bij elkaar passen 287 producten.
Draadloze communicatie van het Weergeventetser Bluetooth van Phoropter van het optometriemateriaal de Auto Digitale
| Model: | GD8803A |
|---|---|
| Cilinderas: | 0~180° (1°/5°) |
| PRISMA: | (Juiste 3 BU, 6 BU), (Verlaten 3 BD, bi 10) |
Van de Optometriephoropter van het 9,7 Duimtouche screen van de Refractometergigital Uitvoerig het Weergevenmeetapparaat
| Model: | GD8805 |
|---|---|
| Cilinderas: | 0~180° (1°/5°) |
| PRISMA: | 0~20 |
Van de hete de Verwarmer LEIDENE van het Lucht Optische Kader de Controleontwerp GD3901 Vertoningstemperatuur
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Geschatte macht (het verwarmen draden): | 450W |
| Beschikbare Temperatuur: | 70°C-130°C |
De zwarte en Rode Eenheid van de Leer Oogstoel voor Twee Instrumenten Automatische Phoropter
| Het systeem van tabletcontraol: | naast verrichtingspaneel, kan het door tablet worden gecontroleerd |
|---|---|
| Automatisch bewegend phoropter wapen: | linkerzijde en recht |
| Aluminiumkolom: | beweging op en neer |
Van het het Glask9 het Proefkader van het aluminiumgeval Verticale Prisma 0,12 Diopter
| Materiaal: | GLAS K9 |
|---|---|
| Diopter: | 0,12, 0,25 ‐ 10,00 in 0.25steps. |
| Geval: | Aluminiumgeval |
1.5m van de de Lamp Optische Grafiek van het Afstandshalogeen de Projectorafstandsbediening
| Projectieafstand: | 2~7m |
|---|---|
| Aantal grafieken: | 50 grafieken en 38 maskers |
| Proectionvergroting: | 30X (5M) |
5.6 het Scherm Autorefractometer 12mm van ″ LCD TFT Topafstand
| Moitor: | 5.6 het“ TFT-scherm |
|---|---|
| Grafiek: | Automist |
| Printer: | het document van auto-besnoeiingsgegevens |
SS van de Reparatiehulpmiddelen van Optometrietoebehoren Optische de Tribune9pcs Buigtang en 6 Schroevedraaiers
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Plier: | 9pcs |
| Scewdriver: | 6PCS |
Groene LEIDEN Licht Optometriemateriaal, Optometrische Instrumenten Lensometer
| Certificering: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Beschikbaar |
| Printer: | Met |
Lamp 0.2mm van de vergrotings5x Veterinaire Oogspleet Minium Spleetbreedte
| Model: | GD9103 |
|---|---|
| Toepassing: | Hospital&opticalwinkels |
| Lengte van Spleet: | 511mm |

