Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ ultrasonic glasses cleaner ] bij elkaar passen 79 producten.
480W macht het Verwarmen van het de Warmere, Hete Luchtoogglas van het Schouwspelkader het Kaderverwarmingstoestel
| Macht van het verwarmen: | 480W |
|---|---|
| Het tarief van de luchtstroom: | 2.0m/s |
| Geschatte frequentie: | 50/60Hz |
Stroom van de de Verwarmer2.0m/s Lucht van het temperaturen de Regelbare Optische Kader Rate With Heat Concentrator
| Macht van het verwarmen: | 480W |
|---|---|
| Het tarief van de luchtstroom: | 2.0m/s |
| Geschatte frequentie: | 50/60Hz |
Vuurvast Plastic Dekkings Optisch Kader Heater Digital Temperature Display GD3904
| Macht van het verwarmen: | 500W |
|---|---|
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
| Geschatte macht (motor):: | 6W |
Stabiele Verlichting ACS-1800 Auto LEIDEN van de Grafiekprojector Licht Middel GD8506C
| Projectieafstand: | 1.56m |
|---|---|
| Aantal grafieken: | 30 |
| Proectionvergroting: | 30X |
De kenmerkende Reeks van Retinoscope en van de Oftalmoscoop, de Machine GD9505A van het Oogexamen
| Model: | GD9505A |
|---|---|
| Retinoscope: | 8B |
| Het werk afstand: | 67cm |
Gemakkelijke van Gebruiksoftalmoscoop en Retinoscope AC Aangedreven 360° Strookomwenteling
| Het werk afstand: | 1M |
|---|---|
| Strook: | 3mm20mm |
| Oftalmoscoop: | 6B |
Plastic Oogglaskader Heater Optical Eyeglass Heating Machine GD3900B
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Geschatte macht (het verwarmen draden): | 500W |
| Beschikbare Temperatuur: | 80°C-130°C |
Verwarmingstoestel van het hoge Prestaties het Optische Kader, het Verwarmingstoestel van de Oogglaslens met Ce-Steun GD3902
| Voeding: | AC100-120V/60HZ, AC200-240V/50HZ |
|---|---|
| Geschatte macht (het verwarmen draden): | 450W |
| Beschikbare Temperatuur: | 70°C-130°C |
1.5 - 7m Werk Afstand Visus Projector Digitale Visuskaart
| Projectieafstand: | 1.5-7m |
|---|---|
| Aantal grafieken: | 30 |
| Beschermingsvergroting: | 30X |
5VA oftalmoscoop en Retinoscope-Kenmerkende Materiaal van de Halogeen het Navulbare Strook
| Het werk afstand: | 1M |
|---|---|
| Verlichtingsbron: | 3.6v, 2.6w-mini-halogeenlamp |
| Voeding: | AC 220V/50Hz of 110V/60Hz |

