Alle producten
-
Optische Lensometer
-
Optische Refractometer
-
Reeks van de optometrie de Proeflens
-
Optometrie Phoropter
-
Autografiekprojector
-
Universeel Proefkader
-
Digitale PD Meter
-
Oogstoeleenheid
-
De Lijst van het optometrieinstrument
-
Autolens Edger
-
Optische Lens Groover
-
Optische Kaderverwarmer
-
Digitale Ultrasone Reinigingsmachine
-
Oogspleetlamp
-
Oftalmoscoop en Retinoscope
-
Optometrietoebehoren
-
Adrian, Optische VerdelerGelukkig aan samengekomen het Optische team van JingGong bij MIDO in Milaan, nu worden alle punten wij verkopen ingevoerd uit hen, uitstekende team en de werken. -
JaneIk probeerde de autorefractor van JingGong bij de optische markt van Hong Kong, besliste ik hun materiaal voor mijn tweede opslag te gebruiken, tot nu toe gebruiken al mijn 10 winkels over Albanië slechts Optische JingGong, zelfs voor stukken kunnen zij me grote kwaliteit in een redelijke prijs geven. -
LoodjeIk probeerde meer dan 10 leveranciers voor onze optische instrumentenzaken maar JingGong is het beste, kunnen zij de echte professionele antwoorden geven om onze problemen, geadviseerde leverancier op te lossen!
zoekwoorden [ optical frame warmer ] bij elkaar passen 287 producten.
Oogheelkundige Stoel Unit Multifunctionele Combinatie Tafel Stoel Unit GD7511
| Modelnummer: | GD7511 |
|---|---|
| Eenheidsgrootte: | 1200*1100*1900mm |
| Tabelmaat: | 400*490*100mm |
Optische Autolens Edger 8 - 80mm Lensdiameter/Automatisch Emendatiesysteem
| Lensdiameter: | 880mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
GD3203 Auto Lens Edger 100mm Wheel Diameter For CR39 Glass And PC Lenses
| Lensdiameter: | 22~100mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
De modulaire van de het Wielsnelheid van Edger 16.7m/s van de Ontwerp Autolens Gediplomeerde Norm van ISO
| Lensdiameter: | 22~100mm |
|---|---|
| wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
CR39 de Lens Edgers sjg-800 van Patternless van glaslenzen Duurzaam met Scanner
| Lensdiameter: | 22~100mm |
|---|---|
| Wieldiameter: | 100mm |
| Wielsnelheid: | 16.7m/s |
Niet corrosieve Materiële Ooginstrumenten, Lens die Machine GD3600 groeven
| Lens: | CR39, Glaslenzen |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.65mm |
Excellent Precision Auto Lens Groover 1.5 - 11mm Lens Thickness 17*21*15cm
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.6mm |
Adjustable Groove Position Optical Lens Groover For CR39 And Glass Lenses GD3601A
| Lens: | CR39, Glas |
|---|---|
| Groefdiepte: | 0~0.7mm |
| Groefbreedte: | 0.65mm |
JIANPENG de proeflens plaatste de Plastic Optische Proeflens van 266 PCs Vastgestelde Lichtgewicht met Aluminiumgeval Gediplomeerd FDA
| Rand: | Plastiek |
|---|---|
| Randkleur: | Rood/Zwarte |
| Gevalmateriaal: | Alumium |
Optische laboratorium Hydrophobic Blokkerende Stootkussens, Lens Blokkerende Stootkussens Lichtgewicht
| Qty: | 1000Pcs/Roll |
|---|---|
| Dichtheid: | Hydrophobic |
| Stootkussenskleur: | donkerblauw |

